• |
ide | kryesore

Sophie Turner,pjesë e serialit “Stair Case”

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktorja Sophie Turner do të jetë pjesë e serialit “Stair Case”.


Seriali  bazohet në dokumentarin me të njëjtin emër, si dhe libra dhe raporte të ndryshme në lidhje me rastin e Michael Peterson, i cili u akuzua për vrasjen e gruas së tij, Kathleen , në 2001.Sipas mediave, aktorja do të luajë Margaret Ratliff, një nga vajzat e adoptuara të Michael.Pjesë e kastit janë dhe aktorët:Colin Firth,Toni Collete,Parker Posey, Juliette Binoche si dhe Rosemarie DeWitt.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu