• |
ide | kryesore

Tepelenë, biznesmeni u ekzekutua me dy plumba teksa hynte në banesë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje të reja zbulohen nga vrasja e biznesmenit 45-vjeçar Çajup Selimi mbrëmjen e kaluar në Tepelenë.


Selimi ishte duke hyrë në banesën e tij dhe u ekzekutua në shkallët e pallatit. Ai mori dy plumba, një në kokë dhe trup.


Mësohet se është shoqëruar një person me të cilin biznesmeni ka pasur konflikte më parë.

Ai ishte baba i dy vajzave teksa Policia gjatë natës ka kryer kontrolle dhe sot ka ngritur postblloqe për të kapur autorin.

Në 2018 Selimi u dhunua me leva dhe gushte për shkak të konkurrencës në tregti. Ai zotëronte një dyqan shumice me prodhime gruri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu