• |
ide | kryesore

Vrasja që tronditi Tepelenën ende pa autorë. Dyshohet se ishin dy vetë, njëri e thirri para shtëpisë, tjetri e qëlloi me armë kur zbriti

Arkiva, Lajme, Të fundit

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga vrasja që tronditi mbrëmë qytetin e Tepelenës. Burime nga grupi hetimor thonë se dyshohet që 54-vjeçari Çajup Selimi është thirrur nga njëri prej autorëve, në katin e parë të pallatit, ndërkohë që një tjetër person ka ngjitur shkallët në drejtim të katit të dytë dhe e ka qëlluar për vdekje. Mendohet se personi që e thirri ishte i njohur për viktimën, ndaj ai zbriti me mirëbesim. 54 vjeçari, i cili kishte një biznesmen në Tepelenë njihej si një personazh jo i përfshirë në vepra penale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu