• |
ide | kryesore

Zbulohen në Durrës parcela me kanabis, mister autorët

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Kufitare e Durrësit ka zbuluar tre parcela të mbjella me kanabis në zonën e Kepit të Rodonit, te vendi i quajtur “Përroi i mullirit”.


Megjithatë, personat përgjegjës për parcelat nuk janë zbuluar akoma dhe mendohet se janë larguar para arritjes së policisë.


Duhet thënë se parcelat ishin mes zonave pyjore, larg prej banesave. Policia tani po punon për asgjësimin e fidanëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.