• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktorja Arlene Golonka

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Arlene Golonka ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare.


Lajmi u bë i ditur nga mbesa e saj, Stephanie Morton e cila deklaroi se Arlene  kishte vuajtur nga sëmundja Alzheimer dhe vdiq ditën e hënë në West Hollywood.Aktorja është e njohur për rolet e saj në The Night Circus”, “Come Blow Your Horn”, “One Flew Over the Cuckoo’s Nest”.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu