• |
ide | kryesore

Përcaktohet fleta e votimit për zgjedhjen e kryetarit të PD, shikoni si renditen kandidatët

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni Zgjedhor në Partinë Demokratike u mblodh pasditen e së enjtes dhe hodhi një short për renditjen e kandidatëve për kryetar në fletën e votimit për zgjedhjet e 13 qershorit.


Në praninë edhe të përfaqësuesve të kandidateve, që u bënë pjesë e shortit, renditja në fletën e votimit do të jetë:


1. Fatbardh Kadilli
2. Edith Harxhi
3. Agron Shehaj
4. Lulzim Basha

Të katër kandidatët vazhdojnë fushatën në degët e vendit ndërsa nuk pritet që mes tyre të ketë ballafaqim. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu