• |
ide | kryesore

I dënuar me 3 vite burg për vjedhje duke shpërdoruar detyrën, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar kanë ndaluar 37-vjeçarin Damiano Remi. Arrestimi i tij u bë pasi Gjykata e Shkallës së parë Tiranë, e ka dënuar me 3 vite burg për “Vjedhje të kryer duke shpërdoruar detyrën”.


Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu