• |
ide | kryesore

Kim Kardashian,së shpejti pjesë e filmit të animuar

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian, së fundmi, ka zbuluar një lajm të mirë për të gjithë fansat e saj.


Ajo ka treguar se do të marrë pjesë në filmin e animuar “Paw Patrol”.Kim do të luajë “Dolores, një e sapoardhur në ekipin e qenve. Personazhe të tjerë të famshëm që do të jenë pjesë janë Jimmy Kimmel, Dax Shepard, Tyler Perry, Marsai Martin, Randall Park, Yara Shahidi dhe Ron Pardo.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu