• |
ide | kryesore

Po ndahej me vajzën, vjehrri ekzekuton ish-dhëndrin pranë gjykatës së Tiranës (VIDEO)

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në një lokal pranë gjykatës së Tiranës. Një person hyri në lokal duke qëlluar 4 deri 5 herë ndaj Nexhpi Picarit, i cili ishte duke konsumuar një kafe me avokatin. Picari është ekzekutuar nga ish-vjehrri i tij. Dyshohet se autori ka hyrë në lokal dhe ka qëlluar 4 deri 5 herë ish-dhëndrin.


Picari ishte në proces divorci me bashkëshortën dhe ndodhej pranë gjykatës duke konsumuar një kafe me avokatin Adriatik Cama. Ky i fundit ka marrë një plumb në bark dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Cama ndodhet tani në spital duke iu nënshtruar një operacioni për nxjerrjen e plumbit.


2 Comments

  1. Mbase kete kerkonit,kur moret plaçken per te mbajtur ne pushtet nje Narkotrafikant !
    Ai hesht,as qe ia ndjen fare per kete lloj populli dele,fundja Narkopsikopati e ka blere pushtetin,me parate e taksave tona !
    Kush do i kerkoje llogari ?!Yuri Kim Joung Un,ambasadorja e korruptuare USA,apo derivati i Ndragehta-s Soreca !!!
    Qeveria po punon,tmerr,po mbledh viktimat !Kete ka mbjellur dhe produktin po korr,fatkeqesisht !!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.