• |
ide | kryesore

Shembi urën e Darzezës në Fier, arrestohet drejtuesi i kamionit

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Fierit ka vënë në pranga shtetasin Luftar Panahori për shembjen e urës së Darëzezës një ditë më parë. Mësohet se 52-vjeçari Panahori me mjetin që drejtonte nuk respektoi tonazhin e parashikuar në tabelën sinjalistike, duke e shembur në këtë mënyrë dhe urën.


Shembja e urës së Darzezës, e cila ishte ndërtuar nga ushtria pak vite më parë pas përmbytjeve ka lënë të izoluar qindra banorë të zonës.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.