• |
ide | kryesore

(VIDEO) Makina aksidenton dy të mitur në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pak minuta pas mesdite në Vlorë, në rrugën “Ali Demi”, një makinë aksidentoi dy fëmijë të mitur.


Drejtuesi 42-vjeçar A.I. është shoqëruar në polici. Fëmijët e mitur B.C. dhe Xh.S. nodhen në spitalin e Vlorës nën kujdesin e mjekëve. Përtej këtij informacioni nuk bëhet e ditur gjendja e tyre shëndetësore.


Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.