• |
ide | kryesore

Vrau ish-burrin e vajzës me 8 plumba, arrestohet autori Mexhit Picari

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia ka vënë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së ndodhur pak më parë, pranë Gjykatës së Tiranës. Fale reagimit të menjëhershëm të policisë dhe veprimeve të shpejta profesionale u bë e mundur kapja dhe arrestimi i autorit të ngjarjes, shtetasi Mexhit Picari. Picari ka vrarë në mes të lokalit bashkëshortin e vajzës në proces divorci, Kudret Saliaj. I plagosur mbeti dhe avokati i viktimës, Adriatik Cama.


Kudret Saliaj është qëlluar me 8 plumba, nga vjehrri Mexhit Picari. Menjëherë pas ngjarjes, policia bëri të mundur lokalizimi i vendndodhjes dhe kapja e autorit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu