• |
ide | kryesore

Aksident në Fier/ Një automjet përplas nënë e bijë, në gjendje të rëndë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kallm, të Fierit. Një makinë tip ‘Benz’ është përplasur më një motor, pasi ka kryer një parakalim të gabuar.  Si pasojë, makina tip ‘Benz’ ka përplasur motorin dhe më pas motori ka aksidentuar edhe dy këmbësore, nënë e bijë, të cilat kanë mbetur të plagosura.


Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hedhur dritë mbi rrethanat e aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.