• |
ide | kryesore

FOTO/ “Dje e fejuar e sot bashkëshorte”: Douglas Costa martohet me modelen braziliane

-Instant, Sport

“Dje e fejuar e sot bashkëshorte”: me këtë mesazh në rrjetet sociale, Nathalia Felix ka dashur të njoftojë martesën e saj me sulmuesin Douglas Costa. Braziliani që sapo është transferuar në huazim nga Juventus tek Gremio ka nisur të frekuentojë modelen rreth dy vjet më parë, duke vendosur tashmë të bëjë edhe hapin e rëndësishëm.Nathalia Felix, tashmë gruaja e Douglas Costas, është një ndër modelet më seksi në botë. Bukuroshja braziliane 27 vjecare ka lindur në Rio de Janeiro dhe kohët e fundit ka tërhequr mbi vete interes të madh, aq sa llogarit më shumë se 470 mijë fansa në Instagram.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.