• |
ide | kryesore

Dhurata luksoze e Vanessa-s për motrën e Kobe Bryant (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Vanessa Bryant së fundmi ka suprizuar motrën e Kobe Bryant, Sharia Washington.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Vanessa ka publikuar video dhe foto me Sharia-n duke zbuluar se i ka dhuruar  një makinë luksoze Tesla.”Suprizë Sharia! Të duam shumë”,ka shkruar ajo në postim.Para pak ditësh u mbajt një event në nder të Kobe Bryant në “Naismith Memorial Basketball Hall of Fame”. Vanessa mbajti një fjalim , teksa foli për karrierën e basketbollistit dhe se si ai po e priste me padurim eventin. Fatkeqësisht Kobe nuk arriti të merrte pjesë në të, pasi u nda nga jeta vitin e shkuar për shkak të një aksidenti me aeroplan, bashkë me vajzën e tyre, Gianna. 

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *