• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Ministrja e Arsimit, Evis Kushi shijon xhentilesën e Viktor Orban në Hungari

-Instant, Arkiva, Pikante

Pamja që Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka publikuar në rrjetet sociale nga vizita në Hungari nuk ka asnjë lidhje me qëllimin e vizitës së saj në Hungari, si pjesë e delegacionit të qeverisë shqiptare atje. Por sigurisht që tregon shumë se sa ndikojnë tek një grua manierat prej xhentëllmeni nga ana e një mashkulli. Një përkulje e presidentit Viktor Orban dhe një puthje kortezie në dorë, duket se i ka shijuar goxha ministres sonë.


Që ajo ka mbetur e kënaqur me xhentilesën e 58-vjeçarit Orban, duket më së miri nga një buzëqeshje rrezatuese e ministres, së cilës fytyra i shkëlqen nën diellin e Budapestit këtë të martë.


Edhe komentuesve dashamirës nuk kishte si t’i shpëtonte kimia mes dy zyrtarëve të lartë e kapur bukur në këtë foto, që Ministrja e Arsimit ka publikuar në Facebook. “Me shikim të parë…” shkruan njëri prej komentuesve, që është fshirë pastaj nga vetë Kushi.

5 Comments

    1. Ha ha ha ha… i modh je per zotin. Ne fakt ky eshte lajmi, se si “Tigri” Ahmetaj dheb”Tigresha” Balluku u ka mbet qefi nga llapa e Orbanit. Dy xhigitat e Ram bishes, secili me portofol 500 mil euro per te vjedhur.

  1. I gjati i paska pru kurvicat Orbanit si dhurate…Si Berlusconi qe shkembente kurvat me eliten, s’ka mo dhurata vererash, makinash apo kuajsh, tani dhurojne eskortat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu