• |
ide | kryesore

Mëngjesi nis me shi, si do të ndryshojnë temperaturat gjatë ditës

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Vendi yne gjate paradites do te jete me kthjellime dhe vranesira te pakta. Por sërish oret e mesdites zhvillojne vranesirat duke sjell ne territor reshje, ku ne ndonje zone te vecante priten dhe reshje ne forme rrebeshi afatshkurter.


Ndersa mbremja rrikthen kthjellimet dhe vranesirat e lehta ne Shqiperi. Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 29°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu