• |
ide | kryesore

VIDEO virale/ Goditet në fytyrë Presidenti Emmanuel Macron

-Instant, Planet, Syri i Lapsit, Të fundit

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron u godit me shuplakë ditën e djeshme gjatë një takimi.


Ndërsa detajet nuk janë bërë ende me dije, në videon e bërë virale vetëm minutat e fundit, duket se si Presidenti goditet me shuplakë teksa po takonte një grup njerëzish. Raportohet se dy persona janë arrestuar për ngjarjen.


Lajmi në përditësim… 


5 Comments

 1. Ky eshte populli frances, populli i Revolucionit qe vendosi Gijotinen per Mbretin ne sheshin

  kryesor te Parisit ne vitin 1792 dhe i dha nje mesim te madh njerzimit si fitohen te drejtat

  kurse ketu i luten me lot ne sy KM-se aman vere doren ne zemer mos me prish shtepine

  mos me rreno gjithe mundimin e jetes sime e te familjes sime, aman vere doren ne zemer

  e mos mi hidh gaz lotsjelles femijve ne shtepi, aman se je shpirt njeriu mos nzirr ne rruge

  te madhe , me mire pushkatome mua dhe familjen se sa te me marresh shtepine

  per oligarket e tu, aman mos i lejo policet te vrasin kot per qejf sic vane Klodian Rashen

  aman mos e co njeriun ne burg e ne vetvrasje per nje fature 30 mijelekshe, aman mos

  i mbush burgjet me fakire se ndrrojne tjegullat kur u pike shtepia, aman o shpirt njeriu.

 2. Keta me gjithe te mirat qe kane e marrin guzimin jo vetem ta kundershtojne por edhe ta godasi , ndersa ne me mjerimin qe na ka kapur nuk guxojme as te ankohemi . Kjo e dallon nje fisnik nga nje bujkrob

 3. Te kishte ngerne Paulini noj shpulle kshu, do ishte bere kala dibrance siper atij cunit me ato naziskinat me tuta sporti e me canta ne krah qe e ruajne:).

  Franca, prandaj eshte France se i pritet koka mbretit dhe i gjuhet dhe shpulle kryeministrit. Ah po , e dhjesin pak punen Parizienet kur e djegin Parisin per rritje te karburantit me ca cent.

  Ka lezet ne Paulinistan, del e proteston kundra nje polici qe vret robin kot me kot dhe kundra nje policie e shteti qe fsheshin krimin e perpiqen ta bejne viktimen kriminel. Nderkohe, ne Paulinistan, te quajne “shpellar’ “katunar” “huligane” qe pse proteston per kete kauze dhe digjet nje peme apo nje kosh plenash.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.