• |
ide | kryesore

Deniz Ugur martohet me aktorin e njohur turk

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja turke Deniz Ugur,ka vendosur të martohet me kolegun e saj, aktorin Erdinç Gulener.


Sipas mediave  turke cifti ka nisur procedurat e martesës.Erdinc është i njohur për rolet e tij në serialet “Çukur” dhe “Lugina e ujqërve”, ndërsa Deniz me rolin e saj në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara”.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu