• |
ide | kryesore

Elizabeth Olsen nxit dyshimet për një martesë

-Instant, Paparazzi, Slider

AktorjaElizabeth Olsen ka nxitur së fundmi dyshimet  se është martuar me muzikantin e Milo Green, Robbie Arnett.


Në një intervistë me Kaley Cuoco rreth “WandaVision”, aktorja tregoi se ishte futur në tualet për të realizuar intervistën për shkak të zhurmave  dhe  se burri i saj e ndihmoi në dekorimin e improvizuar.”Teksa po flas jam në  tualet pasi fqinjët e mi po bëjnë ndërtime në oborrin e tyre.Unë ende mund ta dëgjoj atë, dhe jam në tualetin më të largët”, u shpreh Elizabeth.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu