• |
ide | kryesore

Mbretëresha Elizabeth, e suprizuar nga emri i vajzës së Meghan dhe Princ Harry

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, Meghan Markle dhe Princ Harry mirëpritën fëmijën e tyre të dytë.


Cifti vendosën ta quajnë  vajzën Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, në nder të mbretëreshës dhe të nënës së ndjerë të Harry. Burime pranë dyshes, zbuluan , se Harry dhe Markle, i kishin kërkuar leje Mbretëreshë Elizabeth për emrin e së voglës.Por, burime nga pallati mbretëror e kanë mohuar këtë lajm, duke rrëfyer se emri ka qenë surprizë për të.Gjithashtu disa prej tyre u  shprehën se Mbretëresha mund të mos ishte dakord me këtë vendim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.