• |
ide | kryesore

Aksidenti i frikshëm në Tiranë, vajza e plagosur është shtatzënë (Detajet)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje të reja dalin nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e “Porcelanit” në Tiranë. 30-vjeçarja e cila mbeti e plagosur është shtatzënë. Ajo u dërgua menjëherë në spitalin e Traumës ku po merr shërbim mjekësor. Policia ka arrestuar 19-vjeçarin i cili drejtonte makinën tip “Benz”. Sipas policisë, makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar ku ka përplasur dhe vajzën 30-vjeçare. Shkak dyshohet të jetë bërë shpejtësia e lartë si dhe rruga e lagësht.


Njoftimi paraprak i policise


Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të metejshme hetimore. Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

2 Comments

  1. Po ju eshte lidhur gjuha te thoni qe eshte cuni Brecanit me benz 200mil lek, apo sheeeet se mos ju degj trusti geshtenjave, apo ju heqin breket nga koka ata juve, o Lapsi e kuptoni qe jeni portal te tredhurish

  2. O lapsi o super te shkerdhym pse nuk e nxirrni me emer qe osht cuni Shkelzen Brecanit o Media e degjenerume kur dilni tv boni si Piçka si prostituta rruge para Sali berishes ptujjj fare keqe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu