• |
ide | kryesore

Basha: Ne nuk dorëzohemi. Në 13 qershor demokratët do t’i japin një përgjigje të qartë regjimit Rama-Doshi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi se në 13 qershor demokratë do t’i japin një përgjigje regjimit të kryeministrit Edi Rama, duke kujtuar kështu zgjedhjet për drejtuesin e ri të kësaj partie. Teksa ka publikuar disa foto nga takimi i tij me demokratë në Tiranë, lideri demokrat theksoi se nuk do të dorëzohen.


“Në 13 qershor demokratët do t’i japin një përgjigje të qartë regjimit Rama-Doshi: Ne nuk dorëzohemi. Ne nuk heqim dorë nga demokracia. Ne nuk heqim dorë nga Shqipëria. Ne do ta largojmë pakicën që ka ndaluar përkohësisht ndryshimin, që duan dhe meritojnë shqiptarët”, shkruan Basha.


7 Comments

  1. Ti bam ata bam bam , ti humb e ata fito dhe perseri ne fund po ti del fitues .
    Pirdh se lirohesh puna jote o basha , a nuk e kupton se ka ardh koha te largohesh?

  2. ME TY DO JEMI HUMBSA NE PAFUNDESI
    BENE MIRE TE HAPESH KRAHUN SE KESHTU SI PO VEPRON
    NGA BASHA PO NA KTHEHESH NE BASHIBOZUK

  3. TANI FILLON LUFTA O KARAGJOZ? MA MBA PAK AUTOMATIKUN SA TE BEJE SHURREN I THA NJE PARTIZAN NJE GJERMANI TE CILIN E KISHTE KAPUR ROB . EDHE TI NJESOJ SI AI QENKE . KE PJERDH NGA TRUTE DHE NUK E KUPTON SE CA FLET O KARALLO .

  4. o Lulzime ik se e bere si ai qe po i shpjegonte cunit ca ishte bythqiri. Kur kishte qene ne burg e beri me llafe me nje burgaxhi tjeter ta benin me rradhe. Mire i tha ai dhe ja hypi ketij te parit. Mbasi mbaroi pune ai ja drodhi dhe nuk ja la. Ja pra biri im tha babao e pe ca bythqiri u tregu. Kshu dhe puna jote

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu