• |
ide | kryesore

FOTO/ Aksidentoi gruan shtatzënë, i riu është djali i ish-zyrtarit të lartë të policisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

19-vjeçari që përplasi kalimtaren 30-vjeçare mbrëmjen e kësaj të enjteje në Tiranë është Jehon Breçani.


I riu është djali i ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani.


Burime nga policia thanë se ai ka humbur kontrollin e automjetit luksoz dhe pasi ka dalë në trotuar ka goditur një mur, më pas kalimtaren dhe është ndalur në një pemë.

E plagosura është në spital në gjendje të rëndë për jetën pasi goditja ka humbur një këmbë për më tepër që ajo ka qenë edhe shtatzënë.

Policia tha se i riu është shoqëruar në Komisariat deri në sqarimin e rrethanave. ©LAPSI.al


14 Comments

  1. Ky e Ka bër ket krime se pse eshte djali i një garip hajduti të dhidhur me politikanet e flliçet si Sali Berisha dhe Lulzim Basha thotë:

   Këta jane bandite e ishe Sali Berishes dhe Lulzim Bashes shteti duhet ti denone keta horra e Ka shtypur ne Vijate e barrdha se pse eshte djali i një garip të PD ose më mire i politikanve të flliçur hajduta dhe mafjoza

  2. Që kure Ka ikure Sander Lleshi ne policine e Shteti ja fillue me u ba muti 💩 thotë:

   Që Kure Ka ikure Sander Lleshi Ka fillue me u ba muti 💩 komplet në policine e Shteti veq shifni fotografi e Motorrit pa kaske pa shenja dalluse pa as nje rregulle mu para syve të policise Kjo eshte e pa pranushme

 1. Per cfare sqarim rrethanash behet fjale. Ate se cfare ka ndodhur e tregon ekspertiza ne vendngjarje. Me sa kuptohet nga fotot qe qarkullojne e ka godit ne vija te bardha, gje cila flet qarte per rrethanat. Plus ka edhe kamera kudo neper rruge dhe ato e qartesojne ngjarjen deri ne detaj.

  1. U rrofsh karin te gjith ketyre qe ti i quan malok …Shqiperia njihet ne bote vetem nga figurat shqipetare te veriut!!! Ateist dhe i pafe,,jeni perqares te grupeve qe jane
   antishqipetare qe dhe ti po ta dije se frymezimi te ka ardhe nga qarqe qe se duan Shqiperine nuk flet keshtu..falu per te aksidentuaren por dhe per djalin se nuk e ka ber qellimisht.

 2. Ne vend qe ta shtroje baba ne pune i ble benz kti pallaveshit.Tregon kulturen qe kemi ne si komb.I mbajm ne preher qe 3 vjec.Mjer ajo per fatin e keq.

 3. Brecani herkuli i policise Berishes, ka pare me i ble cunit benz 30 000 euro. Imagjino ca bohet.
  Basha e vu kandidat Erzenin. PD e merito te shkrihet me kto shkerdhata.

  Gjynof per ate gruan.

 4. Ky eshte shteti yne, njerez qe te vjedhin dhe me vone te vrasin si pa te keq ne rruge. Ky tipi paska qene dhe zyrtar i larte i policise dhe ne themi pse ky vend nuk behet. Ka shume gjera qe nuk shkojne me kete ngjarje, duke filluar nga fakti qe nje 19 vjecar ka nje makine 100,000 euro, djali i nje ish zyrtari te larte te policise qe duhet te impementonte ligjin por vete femija i sillet si me qene djali i nje narko trafikanti.

 5. Vërtet një kulturë shqiptare dhe jo si thonë disa punë malokësh!!!Vërtet si mund një 19 vjeçar mund të drejtojë një makinë të fuqishme.Në Itali që nga momenti që mer patentën dmth 18 vjeç për 3 vjet quhesh shofer fillestar dhe është e detyrushme tabela P dhe makinat nuk duhet të kalojnë 1,2 L e fuqia motorike deri në 55Kw.Ka dhe regulla të tjera që shpejtia duhet 30% më e vogël se e një të rituri gje heqja e pikëve nga gjobat është dyfish dhe asnjë smer guximin ti shkel.Në Shqipëri nuk e di se egziston në kodin rrugor po besoj se po.Problemi është prindi dhe shteti që sbën kontrolle!!!

 6. Krye KRIMINEL anjëherë NUK ke FITUAR ZGJEDHJE !!! ZGJEDHJET i ke VJEDHUR gjithmonë , dhe njëherë ti DHUROI në TAVOLINË HAJDUTI dhe PIDH MOTRA Fatos Nano !!! Para se të marësh DREJTIMIN e PD KRIMIT , do DORËZOSH njëherë MILIONAT e €UROVE , BIZNESET , PALLATET , HOTELET do bësh edhe BURGUN si ÇEÇUA për VRASJET , VJEDHJET , TRADHTITË , RRËMBIMET , NARCO-TRAFIKUN NDËRKOMBËTAR , dhe mbasi të marësh 10-15 BURGIME të PËRJETSHME , flasim pèr DREJTIMIN e PD KRIMIT dhe KORRUPSIONIT !!!Salihu i solli ne tirone per ty bere qytetar ky brecani i salihut e liries na u bene shpellkare malok cecene

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu