• |
ide | kryesore

Ish bashkëshortja e Ben Affleck mbështet lidhjen e tij me JLO

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë përfolur së fundmi në media për romancën e tyre të dashurisë.

Sipas mediave të huaja, lidhja e dyshes po bëhet serioze dhe Jennifer ka vendosur të shpëngulet bashkë me fëmijët e saj në Los Angeles , për të qenë pranë Ben. Ky lajm ka gëzuar jo vetëm fansat dhe miqtë e tyre por edhe ish-bashkëshortja e Affleck,aktorja Jennifer Garner është dakord me rikthimin e tyre.”J.Lo e ka aprovimin e Jennifer. Ato janë takuar ndër vite kur u janë hasur rrugët dhe Lopez mendon se ish-bashkëshortja e partnerit të saj është një nënë dhe njeri i mrekulleshëm”, u shpreh një burim i afërt.


 

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.