• |
ide | kryesore

JLO nis jetesën në Los Angeles,shkak Ben Affleck

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se këngëtarja Jennifer Lopez ka vendosur të transferohet në Los Angeles në mënyrë që të mund të kalojë më shumë kohë me aktorin Ben Affleck.


Sipas tyre ,Jennifer do të zhvendoset bashkë me dy fëmijët binjakë Emma dhe Max .”Ajo tashmë po kërkon një shkollë  në të cilën binjakët mund të shkojnë në shtator. Ajo është e ngazëllyer për mundësinë për një fillim të ri, si dhe për rinovimin e marrëdhënies së saj me Ben. Ajo së shpejti do të transferohet në një shtëpi të përbashkët në Los Anxhelos,” u shpreh një burim.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu