• |
ide | kryesore

Kim Kardashian, aspak e suprizuar nga romanca e Kanye me Irina Shayk

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se Kim Kardashian nuk është e suprizuar nga romanca e Kanye me modelen Irina Shayk.


Një burim ka  treguar për mediat se Kim e priste që kjo gjë të ndodhte.“Ajo dëgjoi për thashethemet se ai po takohej me Irina dhe nuk u befasua. Ai gjithmonë e ka pëlqyer dhe ajo është një supermodele. Kanye e do botën e modës dhe të modelingut, kështu që kjo është e kuptueshme”.Gjithashtu burimi është shprehur se Kardashian dëshiron që West të ecë përpara dhe nuk ka asgjë kundër modeles.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.