• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian zbulon arsyen e vërtetë të ndarjes nga Scott Disick

-Instant, Paparazzi, Slider

Së  fundmi ,familja Kardashian-Jenner kanë  folur rreth vendimit për të  përfunduar spektaklin “KUWTK”.


Në një intervistë për Andy Cohen, ato treguan se u lodhën shumë  ndaj vendosën që pas 20 vitesh t’i jepnin fund.Gjatë bisedës u diskutua dhe lidhja e Kourtney Kardashian dhe Scott Disick, e cila mori fund në vitin 2015-të.Cohen pyeti Kourtney nëse të qenurit tërë  kohës të  rrethuar nga kamerat ka ndikuar në  ndarjen e tyre.“Me siguri, por mendoj se abuzimi me substancat ishte pika ku u prish gjithë marrëveshja”, zbuloi Kourtney, referuar problemeve të Scott me alkoolin.“Isha shumë i papërgjegjshëm”, u shpreh Disick, duke pranuar se ajo ka qenë arsyeja kryesore e ndarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu