• |
ide | kryesore

Nuk flasin prej 3 vitesh, babai i Meghan Markle kërkon të takojë mbesën

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak ditësh, Princ Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër të një vajze për herë të dytë.

Cifti vendosi ta quante vajzën Lilibet Diana, në nder të Mbretëreshë Elizabeth dhe mamasë së Harry, Princeshë Diana. Menjëherë pas lindjes, babai i Meghan  ka shprehur dëshirën për të njohur mbesën e tij.Në një intervistë në “60 Minutes” në Australi, ai i ka kërkuar që ta falë dhe të takohen së bashku.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.