• |
ide | kryesore

Pas aludimeve për një romancë,Kanye West dhe Irina Shayk shihen së bashku

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Kanye West është përfolur së fundmi në media për një romancë dashurie me modelen Irina Shayk.


Edhe pse dyshja nuk ka reaguar ndaj këtyre lajmeve,  “Daily Mail” ka publikuar disa foto ekskluzive të tyre që përforcojnë dyshimet për një lidhjes.  Sipas tyre Irina dhe Kanye ndodhen në Francë dhe  po qëndrojnë në një hotel luksoz. Në fotot e publikuara ata shfaqen të veshur sportivë teksa duken shumë rehat në shoqërinë e njëri-tjetrit.


Image
Image Image Image

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.