• |
ide | kryesore

Tiranë, makina del nga kontrolli dhe përplaset me pemën, në gjendje të rëndë një vajzë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Xhanfize Keko” pranë Kinostudios. Një makinë e tipit Benz ka dal nga rruga dhe ka përplasur me një qytetare dhe më pas një pemë. Akoma nuk është konfirmuar gjendja shëndetësore e vajzës, por nga burime jozyrtare mësohet së është në gjendje të rëndë.


“Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr. 4, për veprime të mëtejshme hetimore.”


Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

2 Comments

  1. ISISI ka dale rruges se Tiranes, ndersa policia qe duam eshte kthyer ne shoqeruese eproresh dhe rregulluese semaforesh.

  2. O lapsi o degjenerum pse nuk e jepni me emer qe osht cuni Shkelzen Breçanit O bythlepires te Sali berishes jeni bo te veshtir Shkullak Bushat ene gop some

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu