• |
ide | kryesore

Keira Knightley:Cdo grua që njoh është abuzuar seksualisht

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Keira Knightley ka folur së fundmi rreth industrisë së filmit.


Në një intervistë për “Harper’s Bazaar”. aktorja ka deklaruar se cdo grua që ka njohur është ngacmuar ose abuzuar seksualisht njëherë në jetë. “As unë nuk bëj përjashtim nga ky grup. Është e tmerrshme sa shumë mundësi ju mohohen grave dhe ndihem shumë keq për këtë fakt. Akoma gjykohemi shumë”, ka rrëfyer Keira.Gjithashtu ajo ka treguar  se ka marrë një vendim  për të mos u shfaqur më kurrë nudo në filma,  që kanë në drejtimin e tyre regjisorë burra.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu