• |
ide | kryesore

Meghan Markle boton librin e parë dedikuar Princ Harry-t dhe djalit të tyre

-Instant, Paparazzi, Slider

Meghan Markle ka botuar të martën librin e saj për fëmijë, dedikuar Princ Harry dhe djalit të tyre Archie.


Para pak kohësh , Meghan tregoi se libri i titulluar ‘The Bench’ tregon marrëdhënien baba-bir përmes syve të një nëne.Gjithashtu ajo u shpreh se ideja për të folur  rreth këtij raporti erdhi pas poezisë që  shkruajti për Harry-n në “Ditën e Baballarëve”.”Për burrin dhe djalin që e bëjnë zemrën time të rrahë”, shkroi Markle në libër.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu