• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Shqipëria vijon më kthjellime dhe vranësira kalimtare deri pak pas mesditës kur vranësirat zhvillohen lokalisht duke sjellë shira afatshkurtër dhe të papërfillshëm në zonat e ulta dhe malore, ndërsa bregdeti mbetet me kthjellime.


Por sërisht orët e vona të pasdites dhe mbrëmjes largojnë vranësirat dhe reshjet duke bërë që kthjellimet të jenë dominuese. Temperaturat e ajrit ulen në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur ditore nga 9°C mëngjesi deri në 30°C mesdita.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu