• |
ide | kryesore

Plas arma në Korçë, sherri mes kushërinjve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Plas arma në Korçë. Një sherr mes dy kushërinjve ka degjeneruar në përdorimin e armës së zjarrit, në fshatin Pogdorie të Korçës.


Fillimisht konflikti ka nisur verbalisht, e më pas njëri prej tyre ka qëlluar me pushkë, por fatmirësisht nuk ka të plagosur.


Autori Ervin Gura u arrestua nga policia ndërkohë që po vijojnë hetimet për ngjarjen.

Mësohet se kushërinjtë janë konfliktuar për motive të dobëta dhe ngjarja ka ndodhur afër banesës së autorit.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu