• |
ide | kryesore

Video/ Italia dyfishon: Turqia tani dorëzohet

-Instant, Sport, Video

Italia e kishte të vështirë sa shënoi golin e parë, por me avantazhin të arritur skuadra e Mancinit pati një ritëm shumë më të lartë dhe goli i dytë ishte cështje kohe. E në fakt, Immobile realizoi golin e sigurisë në minutën e 66, duke përfituar brenda zonës, pasi Cakhir bllokoi fillimisht goditjen e Spinazzolas duke e lënë portën të boshatisur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu