• |
ide | kryesore

Video/ Shënohet goli i parë në Europian: Demiral ‘harron’ për kë luan

-Instant, Sport, Video

Ndeshja hapëse e kampionatit Europian Euro 2020 më në fund është zhbllokuar, pas një pjese të parë të luftuar, me Italinë me kërkuese, por jo brilante. Turqia ka rezistuar deri në minutën e 53 kur Demiral ka shënuar golin e parë në turne, por fatkeqësisht në portën e tij. Berardi ka marrë krahun dhe ka krosuar në zonë ku mbrojtësi i Juventus në tentativë për ta ndaluar e devijon në rrjetë, për avantazhin e skuadrës së Mancinit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu