• |
ide | kryesore

E fundit/ Mbytet pushuesi në plazhin e Velipojës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një pushues 40-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në plazhin e Velipojës. Viktima është identifikuar si pushues nga Kosova dhe kishte disa ditë që kishte zgjedhur Velipojën për të kaluar pushimet e verës.


Shqiptari nga Fushë Kosova sapo u fut për t’u larë pësoi atak kardiak. Edhe pse iu dha ndihma e pare, 40 vjeçari nuk ka mundur të shpëtojë. Trupi është transportuar në morg.


1 Comment

  1. O Karandashi, u mbyt apo pesoi atak kardiak!!!!!????
    Si nuk hoqet dore nga titujt e ndyre qe i vini lajmeve per te nxire gjthcka!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu