• |
ide | kryesore

“Shna Ndou ju ndihmoftë”/ Meta mesazh për pelegrinët e Kishës së Laçit: Në këtë Natë të Bekuar i bashkohem lutjeve të tyre

-Instant, Lajme, Të fundit

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka përcjellë një mesazh për pelegrinët e Kishës së Laçit dhe besimtarët e krishterë.  Meta shkruan se në këtë Natë të Bekuar u bashkohet lutjeve të besimtarëve për sa më shumë shëndet, dashuri, lumturi, paqe e mbarësi në familje.


‘’Shna Ndou ju ndihmoftë’’- e mbyll mesazhin Meta.


4 Comments

 1. Krahasuar me sistemin e patronazhimit të Partisë Socialiste, që është një mjet elektoral ndaj kundërshtarit, kjo që po aplikon Lulzim Basha brenda PD-së, është një strukturë fashiste, pasi në bazë të konkluzioneve të Jeminit nga lundrimet e tij në rrjete sociale (nuk di a ka Tik Tok, Jemini), njerëzve u hiqet e drejta e votës apo e përfaqësimit.

 2. Shnah nohu, baba Tomori apo budalleqe te tjera pagane, nuk mbrojne dot vetveten e jo me te tjeret, eshte si puna e meselese me 24 Korrikun 2022.
  Baftiar, o mjetan, ai qe ti ke kapur dhe po shtrengon forte, nuk eshte litari qe do te shpetoj nga mbytja por eshte bishtaleci i flokeve te tua!
  Nje pyetje; ku eshte katolikja e konvertuar, padronia mbrojtese e kishes se Lacit?! Thone se ka shkuar jashte, per te bere kimio terapi se i eshte rikthyer kanseri!

 3. Popull pagan. popull qe ateizmin e ka krenari. Nuk ka ndihme vec ndihmes se Zotit. Guret dhe statujat e pikturat do te ndihmojne?! A keni nje minimum llogjike o njerez?!

 4. dy palet qe ishin ne lufte per 4 vjet, e s’paten lene gje pa thene per nj-tj, me kane kap per Lulin”.

  – I thash: ” e kuptova por PD eshte me shume se dy pale servilash qe behen pushta per pushtet”.

  Gjeja me e keqe e servilit eshte se nuk mjaftohet me veten, por do te bej shume si veten.“

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu