• |
ide | kryesore

Britney Spears zbulon tatuazhin e saj të preferuar (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Britney Spears ka zbuluar së  fundmi për fansat tatuazhin e saj të  preferuar.


Përmes rrjetit të  saj social,Instagram, Britney ka postuar një fotonë të cilën pozon me shpinë të kthyer dhe ka treguar kuptimin e tatuazhit që ajo ka në qafë.”Është në hebraisht.  “Mem Hey Shin “, që do të thotë shërim. Është tatuazhi im i preferuar, por për ironi të fatit nuk e shoh kurrë ”, shkruajti Spears.


 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.