• |
ide | kryesore

Gjendet një person i mbytur në një rezervuar në Korçë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person i paidentifikuar është gjetur i mbytur paraditen e sotme në rezervuarin e Gjançit, në Korçë.


Detaje nga policia: 


Më datë 13.06.2021, rreth orës 11:13, në rezervuarin e Gjançit, në Korçë, është konstatuar i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe vijon puna për identifikimin e trupit të pajetë si dhe për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Trupi i pajetë do të dërgohet drejt morgut, përgjigjja e ekspertizës mjekoligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu