• |
ide | kryesore

Liam Hemsworth bën daljen e parë publike me modelen (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Liam Hemsworth së fundmi  ka konfirmuar romancën me modelen Gabriella Brooks.


Përmes rrjetiti të tij social,Instagram, ai ka  ka publikuar disa foto nga një mbrëmje bamirësie . Në një nga fotot,aktori  shfaqet me Gabriella-n si dhe me vëllain, aktorin Chris dhe bashkëshorten e tij.Ndërkohë burime të afërta me Hemsworth kanë zbuluar për mediat se Brooks ka takuar në dhjetor edhe prindërit e Liam të cilët e kanë aprovuar lidhjen e tyre.


liam hemsworth gf

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu