• |
ide | kryesore

Rikthim në krye të PD? Berisha flet pas votimit: Jam konsistent ndaj deklaratave të mia!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-lideri i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka votuar ditën e sotme për zgjedhjen e kryetarit të ri të PD. Pas votimit, ish-kryeministri i Shqipërisë, ka dhënë një deklaratë për mediat.


Ai ka thënë se pavarësisht nga rezultati, kandidatët janë zotuar se do të vazhdojnë përpjekjet e tyre për PD dhe për vendin.


“Është krejtësisht normale. Kandidatët janë zotuar që do të vazhdojnë pavarësisht nga rezultati, përpjekjet e tyre për PD dhe vendin”, theksoi Berisha.

I pyetur nga gazetarët e pranishëm në lidhje me një rikthim në krye të PD, Berisha tha:

“Unë jam konsistent në deklaratat e mia”.

10 Comments

  1. Hahah se me kte rropqirin do e ndrisni.
   Po su shkeputet nka ky dhe familja e ktij jo 20 po 50 vjet nuk shikoni pushtet me sy

   1. Ky te pakten eshte 100 here me i mire se ky e shume si ky. Ishte ky qe fitoi atehere kur PD ja ishe ne kuotat me te uleta ne 2005 dhe ju e dini se po erdhi ky ju vishni fustanet si shoku Gramoz e ikni per ca dite ne Greqi te mirrni veten.

  1. Ne fakt ketu eshte problemi. Me pare nuk ishte as Berisha e fatkeqesisht as Basha, por indirekt Rama nepermjet kukulles Bashe!

 1. Shoku Sali, rri ne shpi !
  Askush ste ka bere aq dem ty,
  sa i ke bere ti shqiperise
  o pjedhe e ramiz alise

  E kane me te tjere punen jo me ty (por me pjedhat e tua….). Po vazhdove te besh zhurme ti e di se cte pret !
  Rri ne shpi se nuk te nget njeri !

  Nese nuk e thyve dot heresin, prove kjo per ty o veremli dhe te tjee si ty, rri urte !
  Kur nuk more dot vota ne nje njesi, perfshire edhe Tiranen, nuk je me per ne krye…… dhe ti e di shume mire !

  Ti e di shume mire qe keto zgjedhje, sebashku me formulen, ishin test per ju palacot qe moret ne qafe nje KOMB, te gjithe pa perjashtim, prandaj rri mos u kruj…….

  1. O patate e ” e pjedhur”, pjedha pjedha na cave karin me “pjedhen”. Fatkeqesisht o “pjedhe” sigurimsi, vetem ky mund tju rrasi pataten ju “pjedhave” (shkruhet pjellave) patronazhiste e narco-fashiste, “pjedha” te fuksave te Dulles.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu