• |
ide | kryesore

Babai i Meghan Markle akuzon Oprah Winfrey: Përdore Princ Harry dhe Meghan për karrierë

-Instant, Paparazzi, Slider

Babai i Meghan Markle së fundmi ka folur rreth intervistës së saj dhe Princ Harry me Oprah Winfrey.


Thomas ka akuzuar Oprah se ka përdorur  ciftin për  karrierën e saj dhe ka përfituar nga dobësia e  Harry.”Mendoj se Oprah Winfrey po luan ,me Harry dhe Meghan.Mendoj se ajo po i përdor ato për të ndërtuar rrjetin e saj dhe për të ndërtuar shfaqjet e saj të reja”, u shpreh ai.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu