• |
ide | kryesore

I këputi këmbën të resë, Gjykata lë pas hekurave djalin e ish-zv.drejtorit të policisë

-Instant, Lajme, Të fundit

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën “arrest me burg” për Jehon Breçanin, autorin e aksidentit që si pasojë shkaktoi që një kalimtare të humbiste njërën këmbë. 19-vjeçari Breçani ishte duke kaluar në lagjen “Xhanfize Keko” kur shtypi një kalimtare 24-vjeçare dhe më pas u përplas me pemën. 24-vjeçares iu dha ndihma e parë nga kalimtarët, të cilët më pas thirrën edhe ambulancën.


Aksidenti ishte aq i fortë sa pas ndërhyrjes, 24-vjeçares iu pre njëra këmbë si rrjedhojë e dëmtimit në gjymtyrët e poshtëm. Jehon Breçani është i biri i zv.drejtorit të policisë Erzen Breçani.


10 Comments

  1. Te kalbet Multi me celi dhe te rigjykohet para dailies, ti shrohen dhe 20 vite.Multi I Brecanit vetem keshtu mesohet! Mundesisht te kaloje ne celi me dike qe do ja shkateroj vrimen e bythes nga e qimja!

    1. o Hason Sufllaqja q si qeni apo si çekiçi?! Edhe ti malok si djali i Breqanit dhe na ve nick name Hasoni! Me lot me lot !!! ju shkerdhefsha sufllaqet dhe maloket e Sales-Doshit dhe Ndreut!

  2. Denimi eshte nje gje.Te paguajne familja protezen me te mire te mundeshme.Kompensim ne vlere 100.000 -200.000€ te demtuares dhe nje ndjese te sinqerte.Se cfare denimi merr e kane intsitucionet ne dore.

  3. Kjo eshte edukata qe i jep prindi.Ne vend qe ta shtroje kamarier diku e perkedhelin me mercedez.Ne fund babi do levize ca gure dhe do dale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu