• |
ide | kryesore

JLo dhe Ben Affleck nisin bashkëjetesën

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë nisur bashkëjetesën.


Sipas tyre, ata po jetojnë në të njëjtën rezidencë që kanë patur së bashku në vitin 2004.Shtëpia prej 18 milionë dollarësh ka 11 dhoma gjumi dhe 10 tualete.Gjithashtu cifti është fotografuar teksa ndodheshin në ambiente të ndryshme të pronës. Një mik i tyre ka konfirmuar lajmin dhe ka deklaruar se ata ndihen të lumtur pranë njëri tjetrit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu