• |
ide | kryesore

Koronavirusi në Kosovë/ Asnjë viktimë dhe 5 raste të reja infektimi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Autoritetet shëndetësore në Kosovë njoftojnë se në 24 orët e fundit në vend nuk ka pasur asnjë viktimë nga koronavirusi, dhe vetëm pesë persona të infektuar.


Aktualisht në Kosovë rastet aktive janë 345, ndërsa të shëruarit në 24 orët e fundit janë 84.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.