• |
ide | kryesore

Trendi më i ri në TikTok, njerëz të shndrruar në karaktere të animuar/ Si ta përdorni

-Instant, Paparazzi, Slider

Videot që po shihni së fundmi në TikTok janë njerëzit që ju njihni, por të kthyer në karaktere të animuar. Nëse nuk keni pyetur, ka disa mënyra për ta krijuar fytyrën e Disney. Njëra prej tyre është përmes aplikacionit Voila AI Artist.


Aplikacioni u publikua në mars të vitit 2021 dhe është bërë viral vetëm kohët e fundit. Si ta provoni?


– Fillimisht shkarkoni aplikacionin Voila AI Artist në App Store ose Google Play.

– Zgjidhni një filtër dhe lejoni që aplikacioni të fitojë akses në fotot tuaja.

Një mënyrë tjetër, ku shndërrimi bëhet edhe me video është edhe filtri Cartoon Face i Snapchat, që ekziston që nga dhjetori i vitit të kaluar. Njerëzit thonë se filtri e gjallëron fytyrën e animuar në një mënyrë që e bën të duket shumë reale dhe e prekshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu