• |
ide | kryesore

Video/ I shënon aty ku ndiheshin më të fortë: Schick dënon Skocinë në fund të pjesës së parë

-Instant, Sport, Video

Republika Ceke dhe Skocia luftojnë në Grupin D për tu bërë rivalizuesja e Kroacisë për një vend në 1/8 e Euro 2020, por në një pjesë të parë lojë të ekuilibruar, diferencën e bën Patrick Schick. Sulmuesi cek i ka ndëshkuar skocezët në minutën e 42 me një goditje të saktë me kokë, duke befasuar skuadrën e Clarke aty ku ndiheshin më të fortë, në luftën në ajër.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu