• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni golin e jashtëzakonshëm të Schick: çeku shënon ndoshta golin më të bukur në Euro 2020

-Instant, Sport, Video

Republika Ceke siguron rezultatin falë njeriut të saj më përfaqësueses. Patrick Schick ka shënuar edhe golin e dytë personal dhe për skuadrën e tij, në mënyrë spektakolare. Sulmuesi ka parë daljen e portierit skocez dhe ka dizenjuar një parabolë që nuk i ka lënë asnjë mundësi reagimi Marshall. Goli i 13 për Schick me kombëtaren i realizuar në minutën e 52.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu